Magnusson Petfood - Nová pečící linka


11.5.2013 - Magnusson Petfood se může pochlubit jednou z nejmodernějších pečících linek na světě.

Vážení zákazníci,

již několik let plánujeme a pracujeme na instalaci nové výrobní linky. S potěšením Vám oznamuji, že instalace byla právě dokončena a zařízení je plně funkční. Nová výrobní linka je absolutně nejmodernější technologií a bez váhání mohu říci, že nyní držíme jeden z nejinovativnějších a nejmodernějších evropských zařízení na výrobu potravin. Nová linka nám poskytuje mnoho výhod, jako jsou:

 

Kvalita
Nová linka nám umožňuje zlepšit kontrolu jakosti vstupních surovin, regulovat teplotu, proudění vzduchu a vlhkost ve čtyřech různých oblastech. Výsledkem jsou dokonale zpracované granule.

 

Kapacita
V důsledku výkonnějšího zařízení a rozšíření výrobní linky budeme schopni zvýšit výrobu o 30% a tím uspokojit veškerou poptávku v EU.

 

Spolehlivost
Nová linka nám zajistí efektivnější a spolehlivější způsob výroby

 

Rozvoj produktů
Máme několik rozpracovaných projektů. Nyní, když je nová linka již nainstalována, můžeme pokračovat v našem výzkumu a vývoji. Je to rozsáhlý proces, takže buďte prosím trpěliví. O nových produktech Vás budeme včas informovat. Obecně platí, že s novou výrobní linkou se mění i kvalita produktů. Chceme Vás ubezpečit, že jsme neprovedli žádné změny ve výrobním postupu, receptuře či změně dodavatele surovin, vše zůstává při starém. Chceme zajistit kvalitu našich produktů pro další generace psů.  Nové granule mají trochu jiný tvar ve tvaru včelky.

Jsme velmi rádi, že jsme dokončili tento významný krok v naší produkci na další úroveň. Nyní se můžeme těšit na budoucnost a na rozvoj produktů Magnusson, doufáme, že cítíte to samé. Prosím, neváhejte mě kontaktovat, pokud máte dotazy týkající se naší nové výrobní linky.

 

Kare Magnusson

Sales DirectorDalší článkyzpět na novinky